Popularita akčních kamer se v poslední době úměrně zvyšuje v závislosti na rostoucí kvalitě a padající ceně a my pro vás dnes máme jednu takovou, co rozhodně stojí za hřích. Navíc je EKEN Alfawise V50 Pro momentálně k dostání v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest, takže pokud někdy byl ideální čas na její pořízení, tak je to právě teď.

Akční kamerka EKEN Alfawise V50 Pro nabízí skvělé parametry a je schopná pořizovat videa ve 4K UHD kvalitě nebo 12 Mpix fotografie díky výkonnému čipu Ambarella A12S75. Čočka s rybím okem má navíc širokoúhlá záběr 170-stupňů. Kamerka nabídne i 2-palcovou obrazovku, dálkové ovládání pomocí Wi-Fi, 1050 mAh kapacitu baterie, kompaktní rozměry slot na microSD kartu a spoustu dalšího. V balení je navíc i velmi bohatá nabídka doplňkového příslušenství, ať už se jedná o vodotěsný obal, držák na helmu, tripod, dálkové ovládání a další.

A bleskové prodeje e-shopu Gearbest navíc snížily cenu akční kamerky EKEN Alfawise V50 Pro jen na 65.99 dolarů, ale my pro vás máme díky kupónu GBV50P09 slevu až na 59.99 dolarů. Zásoby jsou samozřejmě poměrně limitované a zatím velmi rychle mizí, takže bych v případě zájmu neradil nějak extra dlouhé vyčkávání.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.