Herní telefony se letos začínají poměrně slušně prosazovat. Máme jich tu hned několik. Asus ROG, Razer Phone 2 a nebo čerstvě představený Black Shark Helo. Konkurence je velká a do ní chce zasáhnout také herní přístroj Nubia Red Magic 2. Na internetu je už upoutávka na tento telefon s tím, že by se měl objevit už brzy.

Momentálně nejsou známy nějaké bližší informace o nové herní Nubii. Když se ale ohlédneme o měsíc zpátky, spekulovalo se, že druhá generace nebo inovovaná verze bude osazena procesorem Snapdragon 845 s technologií vodního chlazení, 8 GB RAM a 128 GB interní paměti. Vzhledem k tomu, že toto info sdílel známý tipař Roland Quandt, dalo by tomu i věřit.

Podle teaseru, který upozorňuje na brzký příchod Nubia Red Magic 2, kde je zobrazen obří robot s LED světly by se dalo usuzovat, že herní Nubia bude vybavena podobnými světelnými efekty jako nový Černý žralok.

Čínští tipaři už také uvažují o cenách Nubia Red Magic 2, které by se mohly pohybovat v rozmezí 2500 až 3000 jüanů, což je zhruba 360 až 432 dolarů.