Ohodnoťte článek

Toužíte si vyrábět vlastní 3D hračky, doplňky nebo gadgety ? Nechce se vám utrácet nekřesťanské sumy za 3D tiskárnu k uskutečnění svého snu ? Potom by se vám mohla zalíbit nabídka bleskových prodejů e-shopu Cafago, protože výborná 3D tiskárna Anet A6 je momentálně v nabídce za velmi rozumných 139.35 euro, navíc přímo z českého skladu (tedy tak nám to z e-shopu stále tvrdí i přes „DE“ označení).

Anet A6 je velmi dostupná 3D tiskárna, ale to neznamená, že se jedná o nějaký okleštěný a špatně vybavený model. Jedná se o DIY kit, takže si tiskárnu pěkně sami sestavíte a hned zkraje se tak nažhavíte do kreativní činnosti. Tiskárna má LCD obrazovku, ovládání jen jedním tlačítkem, podporu SD karet a offline tisku a poradí si s širokou škálou 3D výplňových materiálů, ať už se jedná o ABS, PLA, HIP, PP nebo Nylon. Pracovní plocha je také poměrně štědrá s rozměry 220 x 220 x 250 mm.

Nejen díky ceně se jedná o kousek vhodný pro začátečníky a nadšence pro 3D tisk, takže splnění všech kreativních snů je opravdu na dosah ruky. V nabídce e-shopu Cafago ji najdete díky slevovému kupónu UU0186 jen za 139.35 euro a díky dodání z lokálního skladu se jedná o zcela finální cen u bez dalších doplňkových daní a celních poplatků. Tak na co čekáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.