Ohodnoťte článek

Oficiální představení Xiaomi Mi MIX 3 se nám utěšeně blíží a střípky nových informací k nám putují každý den. A bude tomu tak pravděpodobně až do vydání 25. října, protože se jedná o jeden z nejočekávanějších telefonů tohoto roku. Dnes jsme se dočkali ohlášení rychlého bezdrátového nabíjení, i když se v příspěvku na Weibo nehovořilo o konkrétních číslech. Minulá generace Mi MIX 2S měla pouze 7.5W Qi bezdrátového nabíjení, takže se dá s jistotou očekávat rychlejší standard i Mi MIX 3.

Dalším odhalením je podpora slow-motion videa s 960 fps, což bude pro vlajkové modely od Xiaomi premiéra. Souhrn již potvrzených (nebo vysoce pravděpodobných) specifikací zahrnuje procesor Snapdragon 845, až 10 GB RAM, AMOLED displej s poměrem stran 19,5:9 a rozlišením 2340 x 1080 pixelů a 24 Mpix duální selfie fotoaparát, což je opravdu masivní skok v kvalitě oproti 5 Mpix minulé generace.

Dojít by mělo i na čtečku otisků prstů integrovanou přímo do displeje telefonu a také první komerční nasazení podpory moderních 5G sítí. Premiér bude u Xiaomi Mi MIX 3 opravdu požehnaně a můžeme jen doufat, že premiéra nebude i v konečné nastavené ceně, protože řada Mi MIX se v podstatě držela poměrně při zdi, zejména její poslední členové. No uvidíme už jen za pár dní.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.