Počítačové doplňky tvoří nedílnou součást nabídky čínských e-shopů a k nalezení je tam nepřeberné množství zajímavých i méně kvalitních kousků. Najdeme tam také některé poměrně výstřední produkty a dnešní nabídka patří právě k těm lehce extravagantnějším. Set klávesnice a myši Alfawise K800 je totiž k dostání ve velmi divoké rudě-černé kombinaci a samozřejmě i s příjemnější cenou díky bleskovým prodejům na e-shopu Gearbest.

Alfawise K800 je bezdrátový set klávesnice a myši, který připojíte k počítači pomocí 2.4 GHz pásma. Design je jednoznačně retro a inspirovaný vzhledem psacích strojů minulého století, kulaté klávesy jsou na to jasným ukazatelem. Klávesnice nabídne 84 odhlučněných membránových kláves bez numerického bloku, ale zase s kompaktními rozměry a 13 multimediálními klávesovými zkratkami. Myš pak nabídne volbu mezi 800 / 1200 /1600 DPI, takže bude volba jen na vás.

Tento stylový set je momentálně, jak již bylo řečeno v nabídce bleskových prodejů na e-shopu Gearbest, takže rudo-černý psací stroj s barevně ladícím hlodavcem může být váš jen za 24.99 dolarů. Kompatibilita zaručena jak s Windows tak MacOS.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.