Ohodnoťte článek

Honor Magic 2 a jeho specifikace jsou stále zahaleny rouškou tajemství. Víme sice, že bude oficiálně uveden 31. října/októbra a bude mít výsuvnou kameru, ale zatím není nic potvrzeno.

A tak můžeme jen spekulovat. Dokonce ani certifikátoři z Tenaa nevydali výpis parametrů a k vidění není ani Geekbench výpis. Spekuluje se, že telefon bude mít téměř nulové rámečky, velkou užitnou plochu displeje, procesor Kirin 980, super rychlé nabíjení a údajně i zadní fotoaparát poskládaný ze čtyř snímačů.

Ovšem čínský internet je výborný prostor pro úniky nejrůznějšího typu. A dokonce i jeho hudební platforma TikTok, která je zaměřena na pubertální asijskou mládež jede na vlně videí, která jsou pro nás, Evropany, lehce zvláštní, ale mohou poodhalit některé detaily ohledně Honor Magic 2.

Tyto konkrétní pohyblivé obrázky jsou zaměřeny na výsuvnou kameru Magic 2 a mládežník ve videu telefony bouchá o stůl a vysunuje kamery v rytmu popu. Ano, je to tak trochu o ničem. Ale jako takové odlehčení na nedělní odpoledne může celkem zafungovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.