Veletrh Global Sources Electronics v Hong Kongu je v plném proudu a samozřejmě značka Oukitel tam nemůže chybět a stejně jako každý rok patří mezi velmi aktivní vystavovatele. A letos bylo dokonce i oceněni, protože společnost Shenzhen Yunji Intelligent Technology Co., Ltd (pod kterou spadají) byla oceněna zařazením mezi TOP 20 nejvlivnějších čínských mobilních exportních firem. Gratulace.

A v jejich veletržním stánku 1H12 bylo i letos k vidění opravdu hodně, protože kromě aktuálních modelů měli v nabídce už i chystané kousky jako prototypy. Došlo samozřejmě na předváděčku modelů legendární řady K s obřími bateriemi jako jsou K10, K8 nebo K7, ale pravděpodobně hlavní pozornost byla upřena na nové odolné telefony s certifikací IP68 patřící do řady WP.

K nim patří samozřejmě Oukitel WP2 nabízející 6-palcový displej s FullHD+ rozlišením a Corning Gorilla Glass, který také vlastní masivní 10.000 mAh kapacitu baterie a odolné tělo. Vybavený je procesorem MT6750 a 4 GB RAM, takže výkon sice nebude úplně oslnivý, ale na základní používání bude v klidu stačit. WP už je v prodeji od konce minulého měsíce s oficiální cenovkou 249.99 dolarů a více se o něm dozvíte třeba na oficiálních stránkách značky.

I když je Oukitel WP1 označen na první pohled jako starší, tak je opak pravdou a tento kousek ještě není na trhu. Bude nabízet 5000 mAh baterii, certifikaci IP68 se všemi odolnými kvalitami, 5,5-palcový HD+ 18:9 displej, procesor Helio P23, 4 GB RAM, duální zadní fotoaparát s 13 Mpix Sony IMX135 + 2 Mpix sekundárním senzorem nebo 5 Mpix selfie kamerku. Jako vítaný bonus má i bezdrátové nabíjení.

V mainstreamové řadě U jsme se dočkali nového modelu Oukitel U23, který by se na trh měl dostat v průběhu listopadu. Ten bude disponovat 6,18-palcovým vykousnutým displejem s FullHD+ rozlišením, super tenkými rámečky a fešáckou měňavou barvou zadního panelu. Opět dojde na procesor Helio P23 doplněné 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 16 Mpix duálním zadním fotoaparátem a 8 Mpix selfie kamerkou. A naštěstí opět i bezdrátovým nabíjením, to nikdy neublíží.

A v Oukitelu nezapomněli ani na ultra levné telefony řady C, ostatně se jedná o jejich bestsellery. A k již vydaným kouskům C8 a C8 4G se přiřadily čerstvé C11 Pro a C12 Pro spolu s chystanými C11 a C12. Tato šestice dostupných telefonů pro nenáročné pak určitě pokryje poptávku v tomto segmentu trhu. Tak která řada Oukitelu je pro vás tou nejzajímavější ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.