Pokud jste vlastníkem některého z modernějších jablečných telefonů, tak je pro vás denním chlebem absence sluchátkového 3.5 mm jacku a jste tak odkázání na bezdrátová sluchátka nebo modely s Lightning konektorem. Ale nebojte, už i kolegové s high-end modely na Androidu s vámi sympatizují, protože jack pomalu mizí i tam. Ale dnes si můžete díky slevovému kupónu z e-shopu Gearbest jedny taková sluchátka značky Zinsoko pořídit za velmi solidní cenu.

Stereo sluchátka Zinsoko jsou klasická drátová in-ear sluchátka, konkrétně se pak jedná o model Z-L01 a mohou nabídnout opravdu hodně. Třeba vestavěný DAC převodník podporující vzorkování 24bit/48KHz, 25W sluchátkový zesilovač nebo SNR pouhých 100db. Samozřejmostí je keramická konstrukce, ovládání na kabelu, vestavěný mikrofon s funkcí potlačení ruchů a spousta dalších vymožeností. A díky MFi certifikaci je jasná i kompatibilita se všemi jablečnými produkty.

A se slevovým kupónem GBOBCE0035 si tyto sluchátka Zinsoko Z-L01 s Lightningh konektorem můžete pořídit na e-shopu Gearbest jen za 29.30 dolarů, což je masivní sleva z původní ceny. Takže proč si neudělat radost.