Miniaturizace techniky je všudypřítomná, i když při pohledu na rostoucí rozměry telefonů se to nemusí zdát. Ale uvnitř je samozřejmě vše menší a menší, stejně tak u dalších kategorií gadgetů. A my pro vás dnes máme opravdu titěrnou kamerku Quelima QS20, která je momentálně v nabídce bleskových prodejů na e-shopu Tomtop za velmi lákavou cenu.

Quelima SQ20 zvládne celou řadu úloh a je jen na vás, zda ji použijete jako automobilovou dash kameru, pověsíte ji na dron, dáte jí zabrat jako akční sportovní kamerce nebo třeba necháte doma jako bezpečnostního hlídače. Všechny tyto funkce zastane a díky podpoře loop nahrávání, detekci pohybu a nočnímu vidění je k nim i správně vybavena. Natáčí ve FullHD (1080p) nebo HD (720p) rozlišení ve 30 fps a formátu H.264, nabídne FOV 155°, microSD slot a opravdu titěrné rozměry 2.2 x 2.4 x 2.2 cm a váhu jen 16 g.

A teď k tomu ještě radostnějšímu, kamerku Quelima SQ20 si v bleskových prodejích e-shopu Tomtop můžete pořídit jen za 13.49 euro, což je opravdu za hubičku. Ale zásoba je omezená a mizí před očima, takže bych raději pospíšil. Nebudou, nebudou…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.