Malého překvapení se dnes dočkali fanoušci značky OnePlus, protože se datum představení nové vlajkové lodi OnePlus 6T posunulo o jeden den, ale jde o posun pozitivní, protože telefon spatří světlo světa už 29. října. A co vedlo šéfy OnePlus k tomuto kroku ? Vše vysvětlil velmi jednoduše v obsáhlém příspěvku na fórech sám Pete Lau.

Na původní termín 30. října totiž během posledních dnů ohlásil představovací akci i Apple a to dokonce také do New Yorku, kde měla proběhnout i akce OnePlus. Takže by se akce OnePlus zákonitě dostala do stínu jablečné prezentace, i když ta bude představovat podle všeho ne zcela zásadní produkty (spekuluje se o nových iPadech). Logickým krokem je pak posunutí celé show dopředu alespoň o jeden, čímž se dá kolizi jednoduše vyhnout.

OnePlus si zaslouží pochvalu i za řešení situace se vzniklými problémy ohledně změna data akce, protože oficiálně přislíbili vrácení peněz za vstupenky pro ty co se jim nový termín nehodí, případně pokrytí nákladů na změnu letu / rezervace hotelů pro ty, kteří New York navštíví i navzdory změně data. Podobný přístup je tou nejlepší reklamou. A navíc pro nás fanoušky z domova je pak pozitivní zprávou to, že se nového OP6T dočkáme o den dříve, takže si rozhodně nebudeme stěžovat.