I když už se fanoušci Xiaomi zaměřují hlavně na vydání Xiaomi Mi MIX 3 16. října, tak by jim určitě neměly utéct ani slevové akce na pořád ještě hlavní vlajkovou loď značky. A tou je samozřejmě Xiaomi Mi 8, které nepotřebuje příliš představování, protože o jeho kvalitách a skvělému poměru cena/výkon již byly sepsány stohy virtuálního papíru. A my pro vás dnes máme další nabídku k jeho pořízení v bleskových prodejích e-shopu Gearbest.

Jak známo tak Xiaomi Mi 8 je parádně vypadající kousek se 6,21-palcovým Samsung AMOLED displejem s rozlišením 2248 x 1080, i když ho lehce hyzdí moderní vykousnutí. Výkon je pak zaručen díky procesoru Snapdragon 845, 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Mi 8 i parádně fotí díky 12 Mpix + 12 Mpix duálního zadnímu fotoaparátu s AI podporou nebo 20 Mpix selfie kamerkou, ostatně 105 bodů v testu DxOMark hovoří za vše. Výbava je nekompromisní, 3400 mAh baterie s rychlo-nabíjením, infra-červený senzor pro odemykání obličejem, duální GPS čip, Bluetooth 5.0, plná sestava senzorů a samozřejmě i kompletní LTE frekvence pro použití v našich končinách.

Nu a momentálně si tohoto krasavce můžete pořídit v bleskových prodejích e-shopu Gearbest jen za 389.99 dolarů, jedná se o Global verzi, takže bude mít předinstalovanou korektní verzi ROM. S tímhle Xiaomi prostě neuděláte chybu.