Kdo by neměl v oblibě věci zadarmo ? Proto jsou soutěže o věcné cena tak oblíbené a investicí svého času v jednotkám sekund, nebo maximálně minut se při troše štěstí můžete stát nadšenými výherci. Dnes pro vás máme jednu takovou jednoduchou Halloweenskou soutěž od značky Tribit (ne, nejedná se o u nás populární výrobce čokoládových tyčinek) a hrát se bude o hezkých 50 kusů bezdrátových reproduktorů Tribit XBoom !

A co že to přesně můžete vyhrát ? Tribit XBoom je bezdrátový reproduktor schopný produkce 360° zvuku a hluku díky technologii Tribit Xbass a dvěma 12W reproduktorům spolu s dvojicí pasivních basových radiátorů. Potěší určitě i voděodolná certifikace IPX7 a výdrž přehrávání až 20 hodin na jedno nabití. Připojení pomocí Bluetooth 4.2 by mělo fungovat až do vzdálenosti 20 metrů a bude kompatibilní s Amazon Echo Dot. Pomocí vestavěného mikrofonu se pak klidně pobavíte i se Siri nebo Google Now.

K zapojení do soutěže stačí navštívit speciální soutěžní stránku a vybrat správný počet reproduktorů Tribit Xboom na obrázku (jedná se o stejný obrázek jaký je v titulce článku). Soutěž pak probíhá až do 28. října a 50 šťastných výherců bude hned po jejím skončení kontaktováno emailem. Ale i když mezi nimi nebudete, tak nepřijdete o cenu útěchy, kterou je $14 slevový kupón na nákup právě reproduktoru Tribit XBoom. Tak proč nezkusit štěstí ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.