I když se v poslední době trend designu chytrých hodinek definitivně posunul od čtvercových Apple Watch ke klasičtějším kruhovým standardního střihu, tak stále existují výjimky., A od značky No.1, která s kulometnou razancí chrlí na trh nové a nové modely chytrých nositelností, jsme v minulosti více viděli spíš právě kruhové kousky. Chystaný nový model G12 se ale bude designově mnohem více přibližovat čtvercovému tvaru, i když samozřejmě se zaoblenými rohy.

Tento vzhled si můžete prohlédnout na titulním obrázku, který je jediný prozatím oficiálně uvolněný a vidíme na něm i kovový milánský řemínek hodinek (i když by měla údajně existovat i plastová verze). Hodinky budou vyrobeny z kombinace kovu a materiálu kirsite, 1,3-palcový TFT dotykový barevný displej pak bude krytý Gorilla Glass 3. Určitě potěší i vodotěsnost díky certifikaci IP68. Dočkáme se i čipu Nordic NRF52832QFAA, Bluetooth 4.2 a 110 mAh kapacity baterie. Samozřejmostí je i podpora klasických funkcí chytrých hodinek jako jsou speciální sledovací sportovní módy, monitoring spánku nebo srdečního tepu, notifikací nebo krokoměru.

Zatím netušíme přesné datum vydání nových hodinek No.1 G12, ani přesné cenové zařazení tohoto modelu, takže budeme muset počkat na přesnější informace a vyjádření výrobců. Ale jak známe značku No.1, tak rozhodně nepůjde o nic extra drahého.

Edit : No.1 G12 už jsou v listingu na oficiálních stránkách.