Ohodnoťte článek

Výprodeje na čínských e-shopech jsou ideální příležitostí k rozšíření nebo obměně mobilního vozového parku, protože se dají často najít opravdu extrémně nízké ceny. Sice jde v drtivé většině o velmi omezené akce a musíte mít k jejich zachycení často i velkou kliku, ale proč to nezkusit. Jedna podobná akce s bleskovými výprodeji probíhá momentálně i na e-shopu Gearbest, který je určitě našim čtenářům dostatečně známý.

K mání jsou samozřejmě i klasické výprodeje a slevové kupóny na celou řadu telefonů a najdeme tam některé velmi zajímavé kousky. Ať už jde o poslední modely Xiaomi jako je Redmi 6, Redmi Note 6 Pro nebo Mi A2 Lite s čistým Androidem, až po špičkové kusy jako je OnePlus 6, Honor 10 nebo Nokia X6. Nezapomnělo se ani na nabídky příslušenství k mobilním telefonům, takže se určitě vyplatí si nabídku alespoň bleskově projít, jestli vás náhodou něco nezaujme.

Hlavním tahákem je ale akce na telefony za 9.99 dolarů každý den, která je limitovaná na 5 kusů denně a potrvá až do 21. října. Zmíněná cena platí pro telefony Redmi, ale i pro skvělé Xiaomi Mi MIX 2S, které bude za 199.99 dolarů. Bohužel není nikde přesně zmíněno, kdy každý den tyto akce na 5 kousků za hubičku začínají, ale třeba budete mít již zmíněnou kliku a právě kápnete na ten ideálním loterijní moment.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.