Chytré hodinky a nositelnosti obecně se už dávno staly pro mnoho uživatelů nerozlučnými společníky a už si nedovedou představit technologický život bez nich. Ale stále existuje poměrně velká část veřejnosti, která se chytrým hodinkám vyhýbá z důvodů jistého „geekovství“ a netradičního vzhledu většiny modelů. Všechny tyto důvody ale padají při pohledu na Lenovo Watch 9 a dnešní nabídky přímo z Ebay vám ani nevyděsí peněženku.

Lenovo Watch 9 jsou totiž na první pohled zcela konvenční hodinky tradičního vzhledu s normálním ciferníkem s ručičkou a žádným dotykovým displejem na dohled. A designově určitě neurazí, hodinky samotné jsou ze slitiny oceli a zinku, ciferník kryje safírové sklo a příjemný silikonový pásek se hodí na zápěstí každému. Ale uvnitř tyto hybridní hodinky nezapřou chytré kořeny a dočkáme se i nějaké té elektroniky. Po připojením Bluetoothem k telefonu získáme chytré funkce, takže vás hodinky upozorní vibracemi na každý hovor či zprávu, zvládnou počítat kroky, hlídat nadměrné sezení, hlídat váš spánek nebo dokonce fotit vaším telefonem pouhým zatřesením zápěstím. A jako bonus pak nabídnout 5ATM vodotěsnost do 50 metrů a díky standardní CR2032 baterii vydrží zhruba rok v činnosti.

Jak již bylo řečeno hned zkraje, tak vás nákup těchto hodinek nezruinuje, protože jsou k mání na Ebayi jen za 18.49 euro. Takže pokud by se vám podobný chronometr zamlouval, tak neváhejte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.