Ohodnoťte článek

Notebooky Jumper si za dobu své existence vydobyly poměrně slušnou reputaci a zejména jejich třetí generace se po určitou dobu pyšnila velkou oblibou uživatelů. A model Jumper EZBook 3 Pro v poslední revizi patřil k těm úplně nejoblíbenějším a i když už zub času zapracoval i na něm, tak má stále co nabídnout. Zejména když ho najdete ve slevě a ještě přímo z českého skladu e-shopu Gearbest.

Jumper EZBook 3 Pro je notebook klasického střihu s poměrně kvalitním 13,3-palcovým IPS displejem s FullHD rozlišením, takže můžete s klidem zapomenou na hrůzné TN displeje levných notebooků prodávaných u nás. Procesorem je Intel Celeron N3450 spolu se 6 GB DDR3 RAM a 64 GB eMMC paměti, ale tomu se dá pomoci díky M.2 slotu pro instalaci SSD disku (ideálně 2242 varianty, ale s trochou šikovnosti lze obsadit i 2280). Dále pak třeba dvojici USB 3.0 portů, mini HDMI, slot na microSD kartu, dual band ac Wi-Fi, Bluetooth 4.0, celokovové zpracování s 1,39 kg váhy a samozřejmě Windows 10.

Máme pro vás i slevový kupón, takže použitím GB3PROCZ se dostanete na cenu 219.99 dolarů, dopravu je realizována ze zmíněného českého skladu, takže odpadají celní a dopravní problémy. Jen nezapomeňte vybrat jako sklad ten označený „Fast-23“. Nabídka je omezená stovkou kusů, ale při poslední kontrole jich tam ještě stále slušná řádka zbývá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.