Herní retro vlna ještě zdaleka neopadá a naopak nabírá na síle, jak je vidět na obrovském úspěchu miniaturních remaků klasickým přístrojů jako je NES, SNES a chystaném PS One. A v dnešní době není problém podobné konzole miniaturizovat do přenosné verze za pár šupů. A právě jednu takovou v podobě Mini 2 pro vás dnes máme v bleskových prodejích e-shopu Tomtop.

Mini 2 retro konzole na první pohled připomíná stará dobrý Game Boy Color, nabídne ale více tlačítek a samozřejmě i lepší konektory, včetně AV konektoru na připojení k televizi. Obrazovka je 3-palcová a 700 mAh vyměnitelná baterie by měla zvládnout až 5 hodinou herní akci. Konzole se ani nepronese díky pouhým 110 g váhy, což je jistě také bonus. A samozřejmě po herní stránce máte na výběr 168 předinstalovaných her včetně některých opravdových klasik. To by vám mohlo chvíli vydržet.

A pořízení podobné hračky vás ani nezruinuje, protože je momentálně v akci na e-shopu Tomtop v bleskových prodejích jen za 14.30 euro. Na výběr pak máte z pěti barevných verzí Mini 2 z nichž je jedna dokonce jako opravdové retro z průhledného plastu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.