Ohodnoťte článek

Dash autokamerky v poslední době nabírají na popularitě, v čemž samozřejmě hraje velkou roli i neustále se snižující cena a s ní spojená dostupnost. A přiznejme si, že mít v autě podobnou vychytávku se může vždycky hodit, ať už pro případ nehody, nebo i jako důkazní materiál dalších problémů či neshod třeba se strážci zákona. A dnes pro vás máme akci na jednu takovou kamerku značky KKMOON s velmi pokročilými funkcemi.

Tato kamera KKMOON totiž disponuje hned trojicí čoček fotoaparátů, takže zvládne záznam před vámi i za vámi (včetně pomoci při parkování) a pohlídá i nezbedné ratolesti na zadním sedadle. Vše je pak krásně vidět na 4-palcovém IPS displeji a zobrazí dokonce i záznam ze dvou senzorů najednou. Úhly záběru jsou také dostatečně široké a kamera ukládá záznam maximálně ve FullHD rozlišení, samozřejmostí jsou funkce jako smyčka nebo automatické zapnutí při nehodě díky G-senzoru.

Tím nejlepším na dnešní nabídce ale není jen široká škála funkcí autokamery KKMOON, ale i velmi nízká cena, protože na e-shopu Cafago je momentálně k dispozici se slevovým kupónem UU5571 jen za 26.55€. A to jsou za podobně vybavenou kameru opravdu velmi solidní peníze.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.