Ohodnoťte článek

Nabídka telefonů značky Oukitel je vskutku široká, ale kulometná produkce firmy sype na trh stále nové a nové modely. Dnes pro vás máme další odhalený kousek z jejich produkce a chystaný Oukitel U23 bude s největší pravděpodobností poprvé představen během veletrhu Global Sources v Hong Kongu už jen za pár dní. A rozhodně se bude minimálně na co dívat, protože už jen z prvního videa je jasné, že telefonu bude hrát všemi barvami.

Hardwarová výbava bude také na poměrně solidní úrovni s například 6,18-palcovým displejem s FullHD+ rozlišením a samozřejmě nezbytným vykousnutím, octa-core procesorem Helio P23, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, celokovovým zpracováním, velmi tenkým designem, systémem Android 8.1 Oreo a již zmíněným duhovým zadním panelem. A jak můžete vidět přímo ve videu níže, tak barvy přechází velmi rychle z fialové do modré a následně černé, velmi efektní. Potěší rozhodně i přítomnost bezdrátového nabíjení, protože to stále není funkce, která je častá u telefonů střední třídy.

Doufejme, že Oukitel U23 bude bodovat nejen svým měňavým designem a už jen za pár dní se o něm určitě dozvíme více. Zbývá totiž doplnit několik bílých míst ve specifikacích, ať už se jedná například o kapacitu baterie nebo to nejdůležitější – cenu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.