Tak už nám to opravdu začíná vypadat, že se v Xiaomi pomalu začínají zahřívat na představení nového Xiaomi Mi MIX 3. První vlaštovkou byl příspěvek šéfa firmy Li Bina na sociální síti Weibo, kde neopomene zdůraznit, že Mi MIX 3 bude mít zcela nový designový koncept a dočkáme se ho údajně ještě v říjnu. Zmíněným revolučním konceptem pravděpodobně míní vysunovací fotoaparát umožňující skoro 100 % užitnou plochu předního.

Vše pak doplnil i oficiálním snímkem právě Mi MIX 3, který od té doby koluje internetem. Teď už ale máme polovinu října pryč a po telefonu stále ani vidu, ani slechu. A to se prosím sám velký boss Lei Jun nechal slyšet, že se osobně postará o urychlení vydání a Mi MIX 3 se opravdu dočkáme ještě v říjnu. Na Weibo se dnes k tématu vyjadřovali i oficiální moderátoři Xiaomi a jejich narážky na velmi blízké další velké odhalení ve spojitosti právě s Mi MIX 3 zní optimisticky, i když samozřejmě nelze odhadovat, zda vše stihnout do konce října.

Na Twitteru uživatele @TechNavvi už se také objevil i fotografie údajného temperovaného skla právě pro Xiaomi Mi MIX 3 a pokud by se potvrdila pravost snímku, tak bude mít telefon opravdu extrémně úzké rámečky a to i v dolní části.

Ani hardwarově určitě nebude chtít být Xiaomi Mi MIX 3 za ořezávátko a spekuluje se o pořádně nabitém hardwarovém vybavení zahrnujícím Samsung AMOLED displej, čtečku otisků prstů integrovanou v displeji, procesor Snapdragon 845, 8 GB RAM a již zmíněný extrémní poměr displeje k tělu telefonu, který bude aspirovat na prozatím nejvyšší mezi moderními telefony.