Akční kamerky jsou velmi populárním artiklem a jejich obliba stále nekončí. Dnes pro vás máme jednu velmi zajímavou nabídku na výborný kousek za slušné peníze. Jedná se o model Hawkeye Firefly 8SE a aktuálně je v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest, takže se určitě vyplatí na ně mrknout, tedy pokud o něčem podobném na prázdniny uvažujete.

Hawkeye Firefly 8SE je kompaktní akční kamerka, která je ještě mnohem univerzálnější než na první pohled vypadá. Kromě klasických záznamů vašich sportovních a dovolenkových aktivit zvládne i roli auto DVR kamerky, bezpečnostní kamery nebo kamery pro dron. Je vybavena high-end senzorem Sony IMX117 se 170-stupňovým záběrem, procesorem Ambarella A12S75 a zvládne záznam ve 4K@30fps nebo 16 Mpix fotografie. Ovládání je velmi jednoduché díky 2-palcové dotykové obrazovce, případně pomocí Wi-Fi připojení pomocí mobilní aplikace. A určitě potěší i slušné doplňkové vybavení v balení, včetně vodotěsného obalu použitelného až do hloubky 20 metrů.

Hawkeye Firefly 8SE

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest najdete 4K akční kamerku Hawkeye Firefly 8SE jen za 114,99 dolarů, přičemž akce limitována počtem kusů. V době psaní článku jich pár ještě zbývalo, takže kdo má zájem, ať se podívá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.