Xiaomi nechce nikoho nechat na pochybách, že hodlá pokračovat v produkci herních telefonů. Ostatně má v tomto segmentu dobře našlápnuto svým Black Shark telefonem, který se na trhu objevil začátkem roku. Nyní připravují jeho nástupce Xiaomi Black Shark 2.

První informace o druhé generaci tohoto herního přístroje se nedávno mihly ve výpisu certifikačního úřadu Tenaa. Tam jsme se však dočkali jen několika fotek bez uvedení parametrů. Ale i z nich bylo celkem jasné, že u Black Shark 2 bude zadní panel bude poblikávat RGB světelnými efekty.

První video herního telefonu s výrazným S na zádech na sebe nenechalo dlouho čekat, takže se dnes můžeme kochat blikajícími pásy na hranách přístroje a loga, které také září ve všech barvách duhy.

Zároveň si můžeme všimnout, že Xiaomi Black Shark 2 bude nejen svítit, ale bude mít zadní duální fotoaparát, který je vertikálně uložen na svítícím logem. I snímač otisků najdeme na zadním panelu. Očekává se, že i v tomto případě bude použit procesor Snapdragon 845 s až 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště.

Zatím to však vypadá, že 5,99 palcový displej nebude podporovat obnovovací frekvencí 120 Hz a poměr stran bude 18:9 při rozlišení 2160×1080 pixelů. Proslýchá se, že cena druhé generace Black Shark by se mohla pohybovat kolem 500 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.