Levná sluchátka z čínských e-shopů nejsou ničím extra výjimečným, ale když najdete speciální nabídku na některý z modelů známých a velkých značek, tak se věci díky ultra nízkým cenám mohou stát velmi zajímavými. A to je přesně dnešní případ, protože se skoro zdráháme uvěřit, že jsou na e-shopu Tomtop v bleskových prodejích originální in-ear sluchátka Samsung AKG za tyto ceny.

In-ear sluchátka Samsung AKG jsou klasické pecky do uší se solidním zvukem a šikovným ovládáním přímo na kabelu. Když už jsme u kabelu sluchátek, tak ten si zaslouží pár samostatných slov, protože je ze 30 měděných vláken a tudíž vskutku extrémně odolný. Samozřejmostí je nízká váha, 3.5 mm audio jack a ergonomický design pro příjemné nošení.

A teď k tomu nejlepšímu z celého článku. Bleskové prodeje na e-shopu Tomtop mají tyto AKG sluchátka v nabídce za 6,17 euro, ale s naším slevovým kupónem PHON6 si cenu můžete ještě snížit na 5.28 euro. To je opravdu za hubičku a doporučuji s nákupem dlouho nečekat, protože se prodávají jako housky na krámě a zásoby jsou poměrně omezené.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.