O tom, že čínští Xiaomi kromě výborných telefonů, televizí, koloběžek a rýžovarů produkují i velmi kvalitní sluchátka asi není nutné příliš diskutovat a navíc jsou jejich sluchátka velmi cenově dostupná. Tedy pokud se poštěstí najít nějakou tu slevovou akci, pak cena vyzní ještě mnohem lépe. A právě jednu takovou pro vás dnes máme z e-shopu Tomtop, kde jsou v bleskových prodejích sluchátka Xiaomi Mi Headphones Relaxed version.

Jedná se o velmi pohodlná pořádně velká sluchátka (jak už ostatně napovídá i jejich název), která se mohou pochlubit certifikací Hi-Res Audio zaručující kvalitu poslechu vyšší než klasické CD. Samozřejmostí je velmi pohodlná konstrukce z TPU materiálu s propracovanou ergonomií, protože pohodlí je při poslechu primárním cílem těchto sluchátek. Potěší i integrovaný mikrofon s technologií potlačení okolního šumu, dotykové ovládání přímo na sluchátkách nebo odolný elastický kabel.

Zbývá už jen doplnit další zásadní údaj a tím je samozřejmě cena. V bleskových prodejích na e-shopu Tomtop jsou momentálně Xiaomi Mi Headphones Relaxed version k mání za velmi slušných 29.10 euro. Takže pokud chcete dopřát svým uším něco kvality za rozumnou cenu, s těmito sluchátky rozhodně nešlápnete vedle.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.