Značka Oukitel se v poslední době snaží vymanit ze škatulky výrobce telefonů s masivními bateriemi a jejich poslední počiny tak jsou odolné outdoorové kousky s pro jistotu opět masivními bateriemi. Dalším zástupcem této svébytné kategorie bude chystaný Oukitel WP1 a ten se samozřejmě také bude moci pochlubit plnou voděodolností díky certifikaci IP68. A pokud by vám snad nestačilo toto suchopárné vyjádření, tak pro vás výrobci připravili i jedno velmi názorné video.

V tomto videu (ke shlédnutí níže) tak máte možnost být svědkem koupele Oukitel WP1 v poměrně široké škále tekutin zahrnující stolní olej, sójovou omáčku, ocet, víno, Pepsi Colu, arašídové mléko, instantní kávu nebo čistící prostředek. Ze všech těchto nedobrovolných lázní samozřejmě telefon vyšel bez poškození a ztráty kytičky, ostatně certifikace IP68 oficiálně slibuje odolnost při ponoření do hloubky 1.5 metru po dobu 30 minut. Ostatně mrkněte na Tour de Koupel sami.

Ale Oukitel WP1 toho samozřejmě může nabídnout mnohem více než jen odolnou konstrukci a bude tak vybaven 5,5-palcovým displejem, procesorem Helio P23, 4 GB RAM, 5000 mAh kapacitou baterie s podporou 9V/2A rychlo-nabíjení, 10W bezdrátovým nabíjením nebo systémem Android 8.1 Oreo. Oficiálně by měl být tento model představen už velmi brzy, takže se konečně dozvíme i kompletní specifikace a hlavně cenu. I když ta bude určitě vzhledem ke tradici značky velmi příznivá.