A zase tu máme něco málo informací od našich starých známých tipařů. Dnes se zvěsti točí kolem chystaného telefonu Huawei Enjoy Max a na svém twitterovém účtu je sdílí poměrně spolehlivý vizionář Evan Blass.

Ale začněme od Adama, tedy od telefonu Honor 8X Max, který byl představen minulý měsíc. Má obří 7,12 palcový displej s rozlišením 2244×1080 pixelů a je prvním Honor telefonem, který má kapkovitý horní výřez. Podle verze je osazen buď Snapdragonem 636 nebo Snapdragonem 660.

Nu a z těchto parametrů a oficiálních renderů Huawei Enjoy Max vychází Evan Blass a tvrdí, že se Huawei chytl produktu své stále populárnější subznačky a jejich Enjoy Max bude vlastně jen přejmenovaný Honor 8X Max.

Podle renderů by měl mít Huawei Enjoy Max zadní panel vyvedený v kůži, a to bude snad jediný rozdíl mezi ním a Maxem od Honorů. Snad tedy ještě kromě použitého procesoru, kterým by údajně měl být Snapdragon 670.

Všechny další parametry jsou naprosto shodné a tak se zdá, že se Huawei a Honor začínají tak trochu vzájemně vykrádat. Ale to není u čínských značek nic překvapivého.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.