Během dneška by měl být oficiálně představen telefon Honor 8C, ale jeho specifikace jsou už pár dnů známé. Zároveň se také proslýchá, že společně s tímto telefonem představí Honor také svůj tablet Honor Mediapad T5, což by měla být poněkud levnější verze tabletu Huawei Mediapad M5.

Potvrzením toho, že Honor Mediapad T5 skutečně dnes uvidíme může být i teaser, který se objevil na čínském Weibo. Upoutávka poukazuje na to, že tablet bude vybaven technologií GPU Turbo, dále také duálními reproduktory Harman Kardon s Hurate 5.0 technologií.

Podle toho lze usoudit, že Honor tablet by mohl být slušným zařízením pro sledování videí a poslech hudby a zároveň ani vášniví hráči by nemuseli přijít zkrátka díky GPU Turbo.

Žádné další informace o tom, jaké další parametry bychom u Honor Mediapad T5 mohli čekat neexistují. Takže si pojďme trochu zaspekulovat. Displej by mohl mít úhlopříčku kolem 10 palců s 2K rozlišením. A jako procesor se očekává Kirin 970.

I o cenách se zatím jen spekuluje. Honor tablet by měl být levnější než Huawei Mediapad M5, který stojí zhruba 301 dolarů a zároveň by měl cenou konkurovat Xiaomi tabletu Mi Pad 4, který se prodává za 202 dolarů. Takže cenovka by se mohla točit zhruba kolem 216 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.