Některé čínské e-shopy jsou s námi opravdu už skoro až od pravěku, tedy aspoň se to tak může zdát, protože například EFox dnes slaví plných 11 let činnosti a to je jak jistě uznáte na síti sítí věčnost. Alespoň se nám však naskytne příležitost k získání nějakých těch slev a speciálních akcí spojených s oslavami, takže rychle sehnat nějaké ty Rychlé špunty, ať slavíme stylově leč levně.

Vše vypuklo už dnes 10. října a oslavy poběží plným proudem až do 22. října, takže určitě neuškodí se na nabídku akcí podívat podrobněji. Vše je na stránkách EFox hezky přehledně rozděleno do kategorií přičemž každá má vlastní sekci se slevovými kupóny, bleskovými prodeji a spoustou dalších skopičin. Takže ať už sháníte telefon, tablet, dron, chytré hodinky nebo něco do auta, tak vás v záplavě produktů určitě něco zaujme.

A zaujmout bude chtít určitě i odolný Elephone Soldier, první odolný telefon se 2K rozlišením displeje (2560×1440 pixelů), který je mimochodem 5,5-palcový a kryt Gorilla Glass 3. Dojde i na slušný deca-core procesor Helio X25 spolu se 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, čtečku otisků na boku telefonu, certifikaci IP68, 21 Mpix zadní Sony fotoaparát, selfie 16 Mpix kamerku Samsung, 5000 mAh kapacitu baterie, podporu našich kompletních LTE frekvencí, SOS tlačítko nebo systém Android 8.0 Oreo.

Vše je pak až do 22. října k mání ve speciální akci  za 159.99 euro, případně pokud zatoužíte po 128 GB porci vnitřní paměti, pak za 209.99 euro. Za tento stylový odolný telefon s vlastním kompasem to není vůbec špatná cena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.