Chytré náramky nám přibývají jako houby po dešti a zejména masivní prodejní úspěchy Xiaomi Mi Band 3 vyšroubovaly i aktivitu konkurence do závratných výšin. Další alternativou je i nový chytrý sportovní náramek Alfawise B7 Pro, který už dorazil i do čínských internetových obchodů a od včerejška je i ve speciální akci nabízen na e-shopu Gearbest. A co od něj můžeme čekat ?

Stručně řečeno poměrně klasickou sestavu funkcí moderních chytrých náramků, protože disponuje 0,96-palcovým TFT LCD barevným displejem schopným zobrazit základní info o notifikacích. Dále se pak může pochlubit monitorem srdečního tepu v reálném čase a samozřejmě i speciálními sportovními režimy pro celou řadu sportů v aplikaci FlagFit 2.0. Baterie s kapacitou 90 mAh by měla vydržet na jedno nabití 7-10 dní aktivního používání a nabíjení je pohodlně řešeno přímo přes vysouvací USB port. Potěší i voděodolná certifikace IP67.

Chytrý sportovní náramek Alfawise B7 Pro je momentálně v nabídce ve speciální promo akci na e-shopu Gearbest jen za 17.99 dolarů a vybrat si můžete hned ze tří barevných verzí, černé, borůvkově modré a červené. Pokud hledáte něco podobného, tak proč se na tento kousek nepodívat ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.