Levné low-end telefony patří už dlouhou dobu mezi nejlépe prodávané kousky značky Oukitel a celá řada „C“ je právě takových plná. Posledním v řadě je pak nedávno vydaný Oukitel C12 Pro a jeho cenové zařazení je už v základu opravdu poměrně nízko. Momentálně je však možné si ho pořídit ještě levněji, protože je v nabídce bleskových prodejů na e-shopu Banggood.

Oukitel C12 Pro se může pochlubit slušivým designem s vykousnutým velkým 6,18-palcovým displejem pokrytým zakřiveným 2.5D sklem, ale bohužel dostal do vínku jen poměrně dietní a pravěké rozlišení. Jinak jsou specifikace za ty peníze na solidní úrovni a zahrnují například quad-core procesor MT6739 se 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti a grafickým čipem IMG 8XE 1PPC@570MHz, duální zadní fotoaparát s 8 Mpix senzorem GC8024 + 2 Mpix sekundárním, selfie 5 Mpix kamerku GC2385, 3300 mAh kapacitu baterie nebo systém Android 8.1 Oreo.

Zmíněné bleskové prodeje na e-shopu Banggod budou v plném běhu až do 16. října a cena telefonu klesne až na 69.99 dolarů. Zásoby rezervované pro tyto akce jsou však poměrně limitovány, takže pokud by vás snad Oukitel C12 Pro zaujal, tak je radno si lehce pospíšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.