Tak už můžeme vyhlásit s konečnou platností konec veškerým spekulacím o přesném vydání OnePlus 6T, protože už se i k nám dostaly konkrétní data a informace. Sice se podle původních předpokladů vše lehce posunulo, ale i tak to stihneme hezky do konce října. Tedy alespoň v globálním měřítku, protože OnePlus, jak je jejich dobrým zvykem, rozdělí oficiální představovačku hned na tři místa po světě.

Hlavní nálož pozornosti tak bude upřena 30. října do New Yorku, kde by měla proběhnout hlavní akce, na kterou se už samozřejmě i prodávají vstupenky. Souběžně pořádaní akce v Novém Dillí v Indii bude možná jen velkoplošné promítání livestreamu z New Yorku, ale to není jasné. Navíc nás to až tak moc nezajímá, protože indický trh je svébytný sám o sobě a našinec na něj nemá přístup. Na domácí čínský trh dojde až 5. listopadu, takže globální trhy budou mít opět přednost.

OnePlus 6T se očekává s velmi solidní výbavou, poprvé se dočkáme od této značky čtečky otisků prstů vestavěné přímo v displeji, kapkovitého minimálního vykousnutí displeje a určitě i nějaké té další maličkosti. Jinak bude vše klasicky na výši, OLED displej, Snapdragon 845 a jiné vymoženosti. Bohužel se však opět nedostane na bezdrátové nabíjení ani voděodolnou oficiální certifikaci, i když by telefon nějaké to setkání s vodou měl údajně přežít bez úhony. Cena se odhaduje na 550 dolarů v základu, což pro našince bude určitě znamenat alespoň 550 euro. Tak snad bude stát za to.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.