Ohodnoťte článek

O telefonu Honor Magic 2 se hodně mluvilo letos v srpnu/auguste, kdy se krátce objevil na veletrhu IFA v Berlíně a i přesto způsobil malý poprask díky avizovaným parametrům.

Měl by být silným konkurentem Oppo Find X jak v rámci designu s téměř nulovými rámečky, tak i foto výbavou s pop-up kamerou a nebo i užitnou plochou displeje. Když k tomu ještě přidáme zbrusu nový procesor Kirin 980, který trhá rekordy v syntetických testech a super rychlé nabíjení Magic Charge, půjde skutečně o skvělý kousek letošního podzimu.

Zhruba v polovině září/septembra se na čínské síti objevily pozvánky, které naznačovaly, že by se Honor Magic 2 měl stát oficiálním 26. října/októbra. Tyto upoutávky také upozornily i na snímač otisků prstů, který bude mít telefon integrovaný do displeje.

Nyní však sítí znovu koluje pozvánka na prezentaci Honor Magic 2, která je po grafické stránce lehce pozměněna, ale hlavní změna nastává u termínu představovačky, která by se podle nového teaseru měla konat až 31. října/októbra. Konec tohoto měsíce tedy bude magický.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.