Vyznáváte heslo „Udělej si sám“ ? Láká vás mít možnost vyrábět si hezky doma na koleně plastové kusy umění nebo unikátní komponenty pro vaše gadgety nebo třeba deskové hry ? Pak vás možná zaujme dnešní nabídka slevy na velmi dostupnou 3D tiskárnu Anet A8, kterou s naším kupónem pořídíte za pouhých 123.47 euro a to dokonce přímo z českého skladu takže odpadnou otravné celní, daňové a dopravní komplikace.

Tato 3D tiskárna se vyznačuje velkou přesností provozu díky pokročilým technologiím zabudovaným do zařízení a nabídne LCD obrazovku pro větší kontrolu 3D tisku, kvalitní motorek slibující až 1000 hodin provozu a odolný 180W zdroj. Spolupracovat umí s většinou počítačových systémů od Windows přes MacOS až po Linux, takže nebude problém ji i nakrmit sofistikovaným projektem.

Na cenu 123.47 euro se dostanete pomocí slevového kupónu UU0187 na e-shopu Cafago, kupón pak platí až do 31. října. V popisu je sice napsáno německý sklad, ale podle všeho by se opravdu měl nacházet na našem území, malý detail ale potěší.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.