Vyznáváte heslo „Udělej si sám“ ? Láká vás mít možnost vyrábět si hezky doma na koleně plastové kusy umění nebo unikátní komponenty pro vaše gadgety nebo třeba deskové hry ? Pak vás možná zaujme dnešní nabídka slevy na velmi dostupnou 3D tiskárnu Anet A8, kterou s naším kupónem pořídíte za pouhých 123.47 euro a to dokonce přímo z českého skladu takže odpadnou otravné celní, daňové a dopravní komplikace.

Tato 3D tiskárna se vyznačuje velkou přesností provozu díky pokročilým technologiím zabudovaným do zařízení a nabídne LCD obrazovku pro větší kontrolu 3D tisku, kvalitní motorek slibující až 1000 hodin provozu a odolný 180W zdroj. Spolupracovat umí s většinou počítačových systémů od Windows přes MacOS až po Linux, takže nebude problém ji i nakrmit sofistikovaným projektem.

Na cenu 123.47 euro se dostanete pomocí slevového kupónu UU0187 na e-shopu Cafago, kupón pak platí až do 31. října. V popisu je sice napsáno německý sklad, ale podle všeho by se opravdu měl nacházet na našem území, malý detail ale potěší.