Vernee Mars Pro se objevil na trhu zhruba v polovině loňského roku. Už tenkrát se o něm tvrdilo, že je to po konstrukční stránce velmi povedený telefon.

V té době se na trh začaly dostávat přístroje s procesory, které podporují použití vyšší kapacity RAM paměti a tak i Vernee Mars Pro dostal osmi jádrový čipset Helio P25 z dílen MediaTek a k tomu i 6 GB RAM a 64 GB interního úložiště, které lze ještě dále rozšířit.

Displej Vernee Mars Pro má úhlopříčku 5,5 palce s FullHD rozlišením a jemností 400 ppi. Kromě toho má také filtr „modrého světla“, díky kterému jsou chráněny naše oči. Hlavní fotoaparát je 13 MPix se clonou f/2.0. Přední kamera je pak 5 MPix.

Baterie má solidní kapacitu 3500 mAh s tzv. Endurance módem. Mód se automaticky aktivuje ve chvíli, kdy kapacita baterie poklesne na 15%. Sníží se výkon procesoru, zastaví se procesy běžící na pozadí a telefon by měl vydržet v provozu ještě téměř celý den. Operačním systémem je Android 7.1 Nougat s nadstavbou VOS.

Vernee Mars Pro je stále v prodeji na oficiálním Vernee e-shopu pro Českou republiku, a to za 5590 Kč. Aktuálně k němu dostanete i malý dárek zdarma v podobě tekutého ochranného skla WOWFIXIT a když navíc použijete i slevový kupón ve tvaru MARSPRO, cena spadne na 4480 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.