Už zítra to vypukne. A asi není třeba dodávat, že jde o prezentační akci společnosti Google. Víme, že hlavními hvězdami budou telefony řady Pixel 3, ale mělo by dojít i na další novinky. Mezi nimi by mohl být i Google Pixel Slate.

Doposud se mluvilo jen o tom, že společně s telefony bude představen i Chromecast nové generace a dost možná i PixelBook nebo bezdrátový nabíjecí stojan. Na síti jsou však k vidění i snímky tabletu Pixel Slate s Chrome OS, odnímatelnou klávesnicí, stylusem a stereo reproduktory.

Podle fotek tablet Pixel Slate tak trochu připomíná podobný produkt společnosti Microsoft řady Surface. Přídavná klávesnice má kruhové klávesy, integrovaný touchpad a bude zřejmě sloužit i jako ochranné pouzdro. Dalším doplňkem bude i stylus.

O konkrétních parametrech tabletu se nic dalšího neví, snad jen kromě toho, že by měl mít až 16 GB RAM a procesorem by měl být Intel i7. Ovšem pokud se naplní předpoklady a tablet Google Pixel Slate bude představen už zítra, budeme vás včas o všem informovat.