Už pěkných pár týdnů máme na trhu odolný Oukitel WP2 a v rámci lehkého zmatení fanoušků jsme se dnes dočkali ohlášení nového modelu Oukitel WP1, logické že milý Watsone ? Navzdory této malé cestě v čase se bude jednat o velmi zajímavý kousek, který bude samozřejmě opět odolný s certifikací IP68, bude mít kapacitu baterie 5000 mAh a podporovat 10W bezdrátové nabíjení.

Oukitel WP1 dostane do vínku super odolné CSG sklo, které bude ochraňovat displej před oděrkami, poškrábáním a nárazy. Na rozdíl od minulých odolných kusů z produkce značky Oukitel bude mít telefon skleněná záda v kombinaci s kompozitním materiálem firmy Bayer a TPU plastem. Tato kombinace materiálů by měla zaručit velmi solidní odolnost telefonu a ochránit jej před vodou, prachem a nárazy.

Co se týče specifikací, tak by Oukitel WP1 měl nabídnout 5,5-palcový displej s HD+ rozlišením 1440 x 720 pixel, octa-core procesor Helio P23, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, zmíněnou 5000 mAh kapacitu baterie s podporou 9V/2A rychlo-nabíjení a dokonce jako první telefon této značky také podporu bezdrátového nabíjení, konkrétně pak s 10W výkonem.

Přesné datum vydání tohoto nového kousku ještě nebylo zveřejněno, ale pravděpodobně to nebude trvat příliš dlouho než se Oukitelu WP1 dočkáme i na pultech obchodů. Pokrok nezastavíte asi u odolných telefonů a bezdrátové nabíjení se určitě bude hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.