Chytré vysavače už se stabilně zabydlely i v našich domácnostech, protože přiznejme si, že i naše lenost v poslední době dosahuje opravdu závratných výšin. Populární modely známých značek však mohou výrazně zasáhnout vaši peněženku a těžce ušetřené peníze na dovolenou na Bahamách. Proč si však podobný kousek nevyzkoušet od některé z malých čínských výrobců za pár šupů ?

Jeden takový podobný kousek pro vás dnes máme v podobě chytrého vysavače, který nás pro jistotu ani neznervózňuje svojí značkou, protože v podstatě ani žádnou nemá. Zvládne základní vysávání a hlavně i zamete a posbírá prach mikrovláknem, navíc se díky vestavěné detekci překážek ani moc nezasekne o nábytek. S výškou pouhým 70 mm se navíc vejde i pod nábytek a s 1000 mAh kapacitou baterie vydrží pracovat až 2-3 hodiny.

A proč jsme na začátku zmiňovali, že vás tento kousek nezruinuje ? Protože díky expanzi e-shopu Tomtop můžeme tento chytrý vysavač najít na Ebayi jen za 24.99 dolarů, což je cena lepšího manuálního mopu. Takže proč nezkusit z lenosti automatizovat i domácí úklid.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.