Také společnost Lenovo plánuje na tento měsíc prezentaci a pomalu rozesílá pozvánky. Chytře si představovačku přichystali na stejný termín jako Huawei, tedy na 16. října/októbra, ale lokace je jiná. Lenovo totiž bude prezentovat v Indii.

Jaký telefon se na akci objeví? Inu, těžko říci, protože zvací teaser se o konkrétním modelu nezmiňuje. a slogan „The Killer returns“ – zabiják se vrací – opravdu mnoho nenapoví.

Některé zdroje naznačují, že by mohlo jít o nástupce modelů Lenovo K8 a K8 Plus, které byly vydány loni. Další zdroje zase tvrdí, že by mohlo jít také o Lenovo Z5 pro zahraniční trhy, které bylo letos v létě představeno pro čínský trh a jeho uvedení předcházela fantastická kampaň a reál se nakonec podstatně lišil a poněkud zklamal.

Ovšem mohl by být uveden i zcela nový přístroj, něco jako Lenovo Z5 Pro, o kterém se proslýchá, že by měl mít téměř 100% poměr displeje vůči tělu a speciální posuvný mechanizmus fotoaparátu. Zanechme však spekulací a počkejme si na to, co Lenovo skutečně představí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.