Permoníci v čínském Chuwi se asi nikdy nezastaví, protože už opět plánují vydání dalšího tabletového kousku, který bude tentokrát patřit do rodiny konvertibilních tabletů, tedy samozřejmě po připojení doplňkové klávesničky. Bude se jmenovat Chuwi Hi10 Air a my pro vás máme první nástřel informací o specifikacích přímo od výrobce a i když zdaleka není kompletní, tak stále lepší než nic. Více se doufejme objeví na oficiálních stránkách Chuwi už brzy.

Chuwi Hi10 Air se bude snažit dostát svému jménu a nabídne tloušťku jen 8,8 mm, plné rozměry pak budou 251.8 x 167.3 mm. Využívat bude velký 10,1-palcový IPS displej s poměrem stran 16:10 a FullHD rozlišením 1920 x 1080 pixelů, samozřejmě plně laminovaný a s OGS technologií. Ani po stránce zpracování nepřijdeme zkrátka, plně kovový unibody build bude doplněn o kovový klávesnicový dok a dokonce i podporu ovládání stylusem. Hardwarové specifikace jsou zatím zcela ve hvězdách a odhalen byl jen USB Type-C port, který nám toho opravdu mnoho neřekne. Tak snad příště.

Čekání se nám Chuwi pokusí zpříjemnit slevovou akcí na Amazonu, kde jsou do 10. října k mání £20 kupóny na jejich další tenký model Chuwi Hi9 Air. Celá akce pak vypukne 14. října a cena tohoto povedeného tabletu klesne na £189.54.