Podle posledních zpráv plánuje čínské Lenovo čistku v řadách modelů pod hlavičkou Moto a přežít by měly pouze řady Moto G, Moto Z and Moto E. Tento krok je logickým, protože řady G a E patří k nejprodávanějším a řada Z je nutná k zachování reputace, protože značka bez vlajkových modelů nemá plnou váhu. Příští novinkou, která se připravuje na vydání je Moto G7 a my pro vás dnes máme nové rendery telefony vytvořené serverem OnLeaks.

S Moto G7 plánuje Lenovo pokračovat ve strategii dostupných telefonů s prémiovým kovovým zpracováním a ikonickým kruhovým designem zadních fotoaparátů. Novinkou je pak kapkovité vykousnutí displeje a na první pohled velmi viditelné a troufnu si říci velmi široké rámečky, které jako by se o rok či více zastavily v čase. Záda telefonu by měla nabídnout 3D zakřivené sklo podobné modelu Moto X4, čtečku otisků prstů s logem Motoroly a všechny asi potěší, že se nezapomnělo ani na 3.5 mm sluchátkový jack.

Co se týče konkrétních specifikací, tak ze včerejšího úniku informací to vypadá na 6,4-palcový FullHD+ displej s rozlišením 2340 x 1080 pixelů a poměrem stran 19:9, octa-core procesor (spekuluje se nejčastěji o Snapdragonu 636), 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 16 Mpix + 5 Mpix zadní fotoaparáty, 12 Mpix selfie kamerka, dual SIM, 3500 mAh kapacita baterie a systém Android 9.0 Pie. Uvidíme za jakou cenu se bude Moto G7 prodávat, příchod na trh se očekává někdy na začátku roku 2019.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.