Ve střední třídě mobilních telefonů je v poslední době docela přetlak a člověk aby velmi povedené kusy Xiaomi, Honor a spousty dalších značek přehazoval vidlemi. Velmi rádi by se do této konverzace zapojili i pánové ze znovuzrozené legendární značky Nokia pod křídly čínského kolosu HMD Global. A dnes pro vás máme jeden z jejich počinů, velmi stylový model Nokia X6 z bleskových prodejů na Gearbestu.

Nokia X6 ( je v podstatě identická s evropskou verzí Nokia 6.1 Plus) je prvním telefonem značky s designovým výstřelkem vykousnutého displeje, ale obecně nabídne velmi střízlivý a slušivý design. Vybavení také není špatné, ať už se jedná o 5,8-palcový displej s FHD+ rozlišením 2280 x 1080 pixel, procesor Snapdragon 646, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 16 Mpix + 5 Mpix zadní fotoaparát, 16 Mpix selfie kamerku, dual SIM sloty, Bluetooth 5.0 nebo systém Android 8.1 Oreo. Jen škoda nekompletním LTE frekvencí pro naše použití.

05

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je mezinárodní verze modelu Nokia X6 momentálně k mání jen za 229.99 dolarů v černé verzi a kusově velmi omezené nabídce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.