Už za méně než dva týdny budou představeny extrémně očekávané modely Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro, které nám poprvé představí v akci procesor Kirin 980 s gigantickým výkonem a spoustou dalších vychytávek. Už dopředu je jasné, že půjde opravdu o špičkové kousky, ale také je bez debat, že si za ně Huawei nechá velmi dobře zaplatit. A dnes se na internet dostaly údajné chystané ceny těchto telefonů a panenky se nám opravdu protočí velmi solidně.

Uniklé informace pochází z nacenění nejmenovaného švýcarského obchodu a samozřejmě se nejedná o nic oficiálního, takže vše berte lehce s rezervou. Podle těchto cen se Huawei velmi přiblížil novým modelům od Applu, i když naštěstí ne zcela. Základní verze Huawei Mate 20 by se údajně měla prodávat za 810 dolarů a výkonnější Mate 20 Pro za 1010 dolarů. Jedná se však pouze o ceny doporučené výrobcem, takže se dá očekávat, že v rámci jednotlivých trhů se mohou ještě zvýšit. A jak to funguje u nás už asi víte…

This slideshow requires JavaScript.

Kromě zmíněného super procesoru Kirin 980 můžeme očekávat u nových modelů Huawei i trojitý fotoaparát, který vyzve na souboj samotného vládce mobilního fotografování a bratrský model Huawei P20 Pro. Dočkáme se už 16. října na oficiální akci v Londýně, tak se pomalu začněte připravovat na bombu velké ráže.