Řada Huawe Mate 20 bude představena už zanedlouho a zřejmě při představovačce nebudou telefony osamoceny. Proslýchá se, že zároveň s nimi budou uvedeny i chytré hodinky Huawei Watch GT. Ty by měly mít dvě verze, jednu sportovní a druhou klasickou.

A právě renderovaný obrázek klasické verze Huawei Watch GT se dostal na síť. Proto se na něj podíváme trochu víc zblízka. Vzhled hodinek je svěží a moderní, přesto elegantní. Na první pohled působí chronometr robustním dojmem, a to možná i díky dvěma tlačítkům na hraně těla hodinek.

Nejen vzhled, ale i výbava Huawei Watch GT by měla stát za to. Kruhový displej je 1,39 palcový, vnitřní úložiště má kapacitu 4 GB a baterie pak 410 mAh. Očekává se, že procesorem bude nový Snapdragon Wear 3100.

Samozřejmostí by měla být podpora Bluetooth, GPS a NFC. Najdeme zde i kompas, tlakový senzor a akcelerometr. Co se ceny hodinek týče, tak ta by měla být u sportovní verze 199 euro a u veze Classic pak 229 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.