Čínské internetové obchody si evidentně zamilovaly nové Xiaomi Redmi Note 6 Pro, protože v posledních dnech snad nemine den, aby se ho některý z nich nesnažil zákazníkům nabídnout s nějakou tou slevou. A an to (nejen) český zákazník milerád slyší, zejména v případě podobně povedeného modelu jakým Redmi Note 6 Pro bezesporu je. Dnešní nabídkou jsou bleskové prodeje na e-shopu Gearbest, tak se na ně podíváme blíže.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro má ambice stát se ideálním dostupným telefonem střední třídy pro všechny stejně jako předchozí generace této řady a k tomu je také vybaven velmi slušnou výbavou. Ta zahrnuje 6,26-palcový displej s FullHD+ rozlišením, poměrem stran 19:9 a samozřejmě nezbytným vykousnutím, procesor Snapdragon 636, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duální hybridní SIM slot, duální zadní fotoaparát se 12 Mpix + 5 Mpix senzory, duální 20 Mpix + 2 Mpix přední selfie kamerku, kompletní české LTE frekvence, 4000 mAh kapacitu baterie a systém MIUI.

Bleskové prodeje pak mají tuto verzi Xiaomi Redmi Note 6 Pro k mání jen za 229.99 dolarů, v nabídce je klasická černá nebo dámská růžová varianta. Počet kusů je omezen a pomalu ubývají, takže pokud plánujete si tento povedený kousek pořídit právě na Gearbestu, tak je lepší se rozhoupat poměrně rychle.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.