Chrlení nových modelů Oukitel začíná nabírat slušně na obrátkách a pomalu se nám na mysl začínají vkrádat vzpomínky na zlaté časy značky Elephone. Velmi brzy po představení modelu K7 Power tak dorazí i další novinka, která bude opět mířit do vod levných a levnějších. Chystaný Oukitel C11 Pro by se měl dostat na trh někdy v průběhu října a už máme dokonce i slušnou představu, co od něj můžeme čekat.

Podle zveřejněných informací a hlavně obrázku je tak jasné, že se pro tentokrát v Oukitelu vydali konzervativnější cestou bez vykousnutí displeje a naštěstí také opustili pravěké rozlišení, které kazí dojem z minulého počinu C12 Pro. Novinkový model by tak měl dostat do vínku menší 5,45-palcový displej s poměrem stran 18:9 a HD+ rozlišením, quad-core procesor MT67639, 3 GB RAM a 3400 mAh kapacitu baterie s 5V/1A nabíječkou.

Zbytek známých specifikací zahrnuje duální zadní fotoaparát s 8 Mpix + 2 Mpix senzory, čtečku otisků prstů na zadní straně telefonu, odrůdu technologie Face ID, 16 GB vnitřní paměti a systém Android 8.1 Oreo. Jako obvykle se Oukitel chlubí tím, že C11 Pro bude jedním z nejdostupnějších telefonů s ďábelským poměrem cena/výkon, ale kolik podle vás by pro tento kousek byla reálná cena ? Dejte nám vědět v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.