Huawei je nyní, před svou představovačkou plánovanou na 16. října/októbra, ostře sledovanou společností. Je jasné, že na akci spatří světlo světa letošní řada Huawei Mate 20, ale tipaři už spekulují o tom, co by se na prezentaci kromě telefonů mohlo objevit. Bude to i Huawei Band 3e?

Ví se, že společnost pracuje na hodinkách Huawei Watch GT, které už mají za sebou několik certifikací, takže je nasnadě, že by je Huawei mohl ukázat fanouškům zároveň s telefony Mate 20. Ovšem další tip má náš dobře známý Roland Quandt, který si myslí, že přestaven by mohl být i chytrý náramek Band 3e.

Jak bývá u Quandta zvykem, zveřejnil na svém twitterovém účtu nejen rendery náramku, ale přihodil i pár parametrů. Huawei Band 3e by měl být nabízen v barvě černé a růžové. Bude vybaven inovovaným šestiosým akcelerometrem a 77 mAh baterií, která by měla vydržet 12 dnů běžného užívání a až 20 dnů v pohotovostním režimu.

Nebudou chybět ani běžné funkce jako je monitoring spánku, spálených kalorií, krokoměr, sledování sportovních aktivit a notifikace hovorů a SMS. Je trochu zvláštní, že se Quandt nezmiňuje o funkci monitorování srdeční frekvence, protože u Huawei Band 2 byla tato funkce k dispozici.

V neposlední řadě by měl být náramek také voděodolný a jeho hmotnost by měla být 13,6 gramů. Nu a závěrem tipař dodává, že Huawei Band 3e by mohl stát 24,99 liber, což je v přepočtu zhruba 724 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.