Ohodnoťte článek

Kolem nové generace stylové vlajkové lodi Xiaomi panují v posledních dnech a týdnech poměrně zmatky, protože nikdo moc přesně netuší v jakém stádiu se Xiaomi Mi MIX 3 nachází. Ano, internetem sice už prolétly první vlny spekulací a údajných obrázků, ale ani ty nebyly příliš sdílné. Původně očekávané datum odhalení 15. září se ukázalo jako příliš optimistické, ale poslední várka teaser obrázků naznačuje nové říjnové datum.

Konkrétně by se pak mělo jednat o 15. říjen, tedy přesně měsíc po prvních spekulacích. Datum je z obrázku jasně patrné a experti na rozsypaný čaj z něj také vyčetli místo konání, olympijský stadión v Nanjingu. Tedy pravděpodobně nějaký sál v areálu, protože i když jsou Xiaomi extrémně populární značkou, tak podobná akce na monstrózním stadionu by byla i pro ně možná příliš velkým soustem. Nebo se možná mýlím a Xiaomi Mi MIX 3 dorazí na zádech tisíce slonů.

Ce se týče spekulací o telefonu samotném, tak by se mělo jednat o opravdový bezrámečkový kousek s vysouvacím fotoaparátem a možná dokonce i podporou 5G sítí, i když o tom se dá s úspěchem pochybovat, protože šlo asi jen o pouhé testování na prototypu. Hovořilo se také o speciálním hardwarovém tlačítku pro Xiao AI, ale je pro nás asi nepříliš zajímavá funkce. Brzkému vydání telefonu by mohl naznačovat i strmý pád cen minulé generace Mi MIX 2S v posledních dnech, jak už bývá těsně před vydáním nástupce zvykem. No uvidíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.