Mobilní hraní je na vzestupu jako nikdy předtím a zejména rozmach na ovládání výrazně náročnějších her vede i k poptávce po herně zaměřených periferiích. Ostatně je to logické, hrát některé 3D tituly (například slavné „battle royale“ kusy jako PUBG nebo Fortnite) na dotykovém displeji je často očistec. Lékem na podobné stesky se může stát mechanická malá herní klávesnice Gamesir Z1, na kterou pro vás dnes máme slevový kupón z e-shopu Gearbest.

Gamesir Z1 je malý klávesnicový blok určený opravdu jen pro herní účely, který připojíte k mobilu či tabletu pomocí Bluetooth a k notebooku či PC pak i klasicky drátově pomocí USB Type-C portu. Disponuje dokonce i dalším USB portem k připojení myšítka ke zjednodušení ovládání. Samotná klávesnička pak nabízí mechanické herní spínače Cherry MX Red, programovatelná doplňková tlačítka včetně velkého Spacebaru, WSAD klávesy se speciální texturou, podložku pod zápěstí, RGB podsvícení a 2000 mAh kapacitu baterie pro zhruba 10 hodin provozu.

V nabídce e-shopu Gearbest je pak tento šikovný herní pomocník k mání jen za 64.38 dolaru, tedy pokud zapojíte do akce i náš slevový kupón GB-CNGameSirZ1. Pokud to myslíte s hraním na cestách vážně, tak by se vám herní klávesnice Gamesir Z1 mohla opravdu hodit do krámu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.