Ještě v nedávné minulosti se v kategorii těch nejlevnějších telefonů až nepříjemně zabydlel nesmrtelný „pouze-3G“ čipset MT6580 a pořádný telefon za rozumnou cenu pod dva tisíce aby člověk pohledal. To už naštěstí neplatí a díky slevovým akcím je tak možné pořídit si i hluboko pod dva tisíce velmi slušně vybavené kousky jako je třeba Vernee T3 Pro, které s naším dnešním kupónem seženete už za 70.55 euro na e-shopu Cafago

Vernee T3 Pro má v podstatě vše co si od použitelného levného telefonu představujete, velký 5,5-palcový displej s poměrem stran 18:9 a HD+ rozlišením 1440×720 pixelů, procesor MT6739WA, 3 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, duální hybridní SIM slot, dvojici zadních fotoaparátu s rozlišením 13 Mpix + 2 Mpix, 5 Mpix selfie kamerku, 4080 mAh kapacitu baterie, kompletní sadu našich LTE frekvencí, FM rádio, čtečku otisků prstů, odrůdu technologie Face ID a systém Android 8.1 Oreo. Za ty peníze velmi slušné, že ?

Nu a se slevovým kupónem UU0334 si ho na e-shopu Cafago můžete pořídit jen za zmíněných 70.55 euro (tedy zhruba 1820 korun), ale tím benefity ještě nekončí. Za sympatických 0 korun doplatku je totiž k mání i „duty-free“ doprava, takže by cena měla být opravdu konečná. Tak na co ještě čekat ? Sleva platí až do 31. října, takže ještě chvíli bude dostupná.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.