Popularita motorizovaných koloběžek je na vzestupu a i když je samozřejmě pro zdraví (a zábavu) mnohem lepší si pořídit koloběžku klasickou, tak lenošná jízda do práce má také něco do sebe. A pořízení takového mini-oře už v dnešní době ani nepředstavuje nějaký citelný zásah do domácího rozpočtu. Zejména pokud natrefíte na nějaké ty bleskové prodeje, jako jsou například dnešní nabídky skládací koloběžky HR-15 na Gearbestu.

Koloběžka HR-15 nabídne velmi solidní 250W motorek schopný vyvinout rychlost až 25 km/h a zvládající až 25-stupňový náklon kopce. Dojezd je pak díky 280wH baterii zhruba kolem 25-30 kilometrů a koloběžka uveze i čerstvého „metráčka“ se 100 kg živé váhy. Váha samotné koloběžky je pak 12 kg, je možné ji složit do mnohem kompaktnějších rozměrů a za zmínku samozřejmě stojí i 8,5-palcová nafukovací kola. Vše je vyrobeno z odolné kombinace hliníkových slitin, PC a ABS, takže by snad mohla i něco vydržet.

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je koloběžka k mání jen za 359.99 dolarů, ať už v kouřově šedé, nebo bílé barevné variantě. Nabídka je pak omezena počtem 200 kusů a v době publikace tohoto článku už byla zhruba polovina zásob pryč, takže pokud by vás snad HR-15 zaujala, tak bych doporučoval si pospíšit.